Resultat: Lidingöloppet 2011 - K30

Lidingöloppet

Fakta om Lidingöloppet

Stad: Lidingö

Vi drivs av passion till löpning och vill inspirera fler att springa så att de orkar mer och mår bättre!

Antal deltagare: 3372 st

Pl. Namn Namn
Visa 50 föregående
1. Charlotte Karlsson IFK Tumba 2:02:55
2. Petra Kindlund Motionärsligans träningsgrupp 2:05:17
3. Eva Nyström Ullevi 2:06:01
4. Rebecka Törner FK Studenterna 2:06:18
5. Kristina Roberto OK Linné 2:07:47
6. Therese Olin Sundsvall 2:09:01
7. Annelie Johansson SOK Knallen , Borås 2:09:26
8. Karin Nilsson Ullevi Friidrott 2:09:38
9. Louise Nilsson MAI 2:09:46
10. Josefin Gerdevåg IF Start 2:11:33
11. Emma Belforth Ullevi Friidrott 2:11:45
12. Theresa Albing Kumla SF Friidrott 2:13:09
13. Nina Lintzén Morjärv SK 2:13:56
14. Kristin Brodin växjö löparklubb 2:14:58
15. Katarina Åström Ullevi Friidrott 2:15:57
16. Johanna Bjermkvist Huddinge 2:16:22
17. Emelie Forsberg Team Dynafit 2:16:40
18. Maria Rydlöv IF Linnéa 2:17:01
19. Sophia Sundberg Spårvägens FK 2:17:52
20. Karin Axelsson Solvikingarna 2:17:56
21. Lotta Lennartsson IF Start 2:18:12
22. Karin Vemhäll Dalaporten running 2:18:32
23. Mimmi Kotka Stockholm 2:18:32
24. Mikaela Grahm Täby IS Friidrottsklubb 2:18:45
25. Carina Rosén Eriksson Annebergs GIF 2:18:46
26. Amanda Bohlin Järfälla 2:19:14
27. Therese Eriksson Stockholm 2:19:26
28. Eleonor Hjelm Göteborg 2:20:06
29. Gunilla Cedergren Västerås LK 2:20:30
30. Antje Torstensson KFUM Örebro Friidrott 2:20:31
31. Catharina Thorn Bengtsfors BOIS 2:20:42
32. Johanna Birgitta Holmer Peak Performance 2:20:45
33. Ingmarie Nilsson Hässelby SK 2:20:54
34. Aimee Finlay PwC 2:20:55
35. Malin Gibrand Lidingö Ryttarförening 2:21:07
36. Marjaana Lahti-Koski Finland 2:21:21
37. Anna Nohlert Uppsala LK 2:22:40
38. Johanna Nilsson Morjärvs SK 2:23:05
39. Jeanette Rudolfsson Fk Studenterna 2:23:28
40. Stina Svensson Stockholm 2:23:29
41. Elin Winblad Hagaby GoIF 2:24:18
42. Beatrice Gustavsson Eksjö SOK 2:24:23
43. Johanna Bergman Öbacka Löparklubb 2:24:27
44. Malin Fyhr Uppsala LK 2:24:27
45. Helena Troili Årsta 2:24:39
46. Emma Svensson Ryssbergets IK 2:24:46
47. Jenny Jonasson Lindome 2:24:46
48. Linda Blomberg Luleå 2:24:51
49. Katarina Borg södertälje nykvarn orientering 2:24:59
50. Maria Dahlgren Tranås AIF friidrott 2:25:02